גדר זמנית

גדר זמנית

גדר זמנית של קבוצת אביב – ברוכים הבאים לעולם בו אנו שולטים -מכירת מוצרי גידור לענף הבנייה והתשתיות!

גדר זמנית מבית קבוצת אביב משווקת ומוכרת בפריסה ארצית מוצרי גידור לאתרי בנייה ותשתיות בפיתוח.

אנו משווקים ומוכרים בכמויות את הגדר הנמכרת ביותר בעולם מבית התאגיד Tempfence העולמי. לנו בקבוצת אביב יש את היכולות לספק כל כמות ובכל זמן נתון, וניתן לראותן מצפון המדינה ועד דרומה.

הגדר שלנו היא רב שימושית וניתנת לשימוש פעמים רבות. אנו בחרנו לייבא את הגדר החזקה והאיכותית ביותר בעולם : ANTI-CLIMB-PANEL מתוך כוונה להיות החברה המובילה בתחומה.

בסיס הטרמופלסטיק ותפסני ה-HD לייצוב הגדר כלולים במחיר שאנו נוקבים לפי מטר רץ

גדר זמנית לאתרי בנייה ועבודות עפר

חברת אביב ציוד מתמחה מזה שנים בגידור אזורי אתרי בנייה ואזורי עבודות עפר. 

הגדר שלנו תוכננה בקפידה ובעלת יכולות עמידות הן בכל תנאי מזג האוויר, אנו מייבאים את הגדרות וברשותינו מלאי מהגדולים בארץ.

אורך הגדר משתרע על  כ 3.5 מטר מטר וגובהו 2 מטר ,מה שמחבר בין היחידות הוא קליפס שמחובר על ידי צוות מיומן ומקצועי . כל יחידת גדר מגיעה עם בסיס שעשוי מבטון ובעזרת הבסיס הגדר הזמנית עומדת על טילה.

ניתן להשכיר את הגדר בתעריף חודשי ובמחיר משתלם, ניתן גם לרכוש את הגדרות שלנו .מרגע קבלת ההזמנה ועד הגעתו של הצוות המיומן שלנו כל לקוחותינו צריכים לדעת שהם נמצאים בידיים טובות.

לחברת אביב ציוד יש את היכולות לספק את כל סוגי הגידור הזמני לפי בקשת הלקוח.

החוק לטובתך, תפוס אותו בשתי ידיים

מפליא לראות כמה שימושים ותועלות יכולים להיות לגידור זמני, גידור זמני יכול להוות ביטחון, לעוברים והשבים, לפועלים ולסקרנים למיניהם, גידור טוב יכול גם להגן על הציוד היקר שנועד לשמש את הפועלים בעבודתם, הגדר אף מגדירה את סביבת העבודה כך היא מאפשרת התמקדות בעבודה עצמה ומונעת טעויות כאלו ואחרות היכלות לנבוע מחריגות או להרוס שטחים נרחבים. כאשר הבנייה מחבלת בשטחים רחבים סביבה, התיקונים הנלווים עלולים לגרור עלויות רבות.

ניתן לסכם שלמרות שגידור זמני נראה כעוד מטלה ועול המקשה ומייקרת את העבודה הדברים אינם פשוטים כלל ועיקר , לגדר הזמנית ישנן מעלות רבות והיא משמשת לעוד הרבה דברים מעבר להגדרה המקומית, יש לתת את הדעת לכך שגידור זמני צריך להיות מותקן עוד לפני שיוצאים לדרך ומתחילים בעבודות הבניה, בכל מה שנוגיע לבטיחות החוק לא מאפשר עיגולי פינות, החוק מקפיד על מקסימום בלי פשרות והקבלן צריך לדעת את זה כדי להגן על עצמו מפני נזקים עתידיים.

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק 

מחפש פתרון לאתר בנייה שלך?

השאר פרטים וניצור איתך קשר מיד​

לקוחות ממליצים

מוטי פרנקו, מפלגת "יש עתיד"

אנו עובדים עם קבוצת אביב באופן קבוע מזה כ 4 שנים. אנו מקבלים שירות נהדר, אוזן קשבת וייעוץ מועיל לצרכינו הלוגיסטיים.
אף פעם אין תקלות והכל תמיד עובר חלק. תודה לקבוצת אביב.
מוטי פרנקו
סגן מטה השטח ,מפלגת יש עתיד

אורי בייליס, עיריית רמת גן

עיריית רמת גן עובדת מספר שנים עם קבוצת אביב . קבוצת אביב היא ספקית מרכזית של ארועי העיר הגדולים ביותר כגון: פורים, יום העצמאות, אירועי הקיץ השונים מרוץ הלפיד המסורתי ועוד. ברצוני להמליץ לכל מאן דבעי על קבוצת אביב.
אורי בייליס
מנהל מחלקת לוגיסטיקה רכש ובקרה, עיריית רמת גן

מעוניינים לקבל ייעוץ או הצעת מחיר מותאמת?
התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

בין לקוחותינו

• חברות בנייה וסלילה • קבלני ביצוע • חברות תכנון והנדסה • עיריות ותאגידים עירוניים • משרדי ממשלה • צה"ל ומשרד הביטחון • מנהלי אתרים לוגיסטים • חברות הפקה